بانک کتاب

خرید کتاب|خرید اینترنتی کتاب

بانک کتاب ، خرید اینترنتی کتاب ، فروشگاه اینترنتی کتاب ، آژانس کتاب
جستجوی مقاله :
جستجو

بانک کتاب

11200 بازدید انفرادی

زمینه فعالیت بانک کتاب

 • کتب‌های دانشگاهی از تمامی ناشران 
 • کتاب‌های کمک درسی از تمامی ناشران کمک درسی
 • سی‌دی‌های آموزشی
 • کتابهای عمومی :رمان، روانشناسی عمومی،کتاب‌های تاریخی‌،کتاب‌های ادبی و ...
 • کتاب‌های صوتی: قلم قرآنی
 • بسته‌های آموزشی: فلش کارت

 مزایای خرید کتاب از بانک کتاب 

 • ارسال سریع کتاب 
 • ارسال کتاب به سراسر ایران
 • بانک کتاب به دلیل داشتن انبار بزرگ کتاب، می تواند سفارش‌ها را سریع بسته‌بندی و ارسال نماید.
 • بانک کتاب نه تنها کتاب ‌های موجود در انبار خود بلکه هر کتاب را که مشتری تقاضا کند را تهیه و ارسال می‌کند.

بانک کتاب چیست؟

 1. منظور از بانک کتاب فقط یک فروشگاه  بزرگ از لحاظ فضای مکانی  نیست ،بلکه فروشگاهی که بتواند به تمام نیاز‌های مشتریان خود پاسخ مثبت دهد.
 2. لازم نیست تمام کتاب‌ها در انبار فروشگاه موجود باشد (چون این امر امکان پذیر نمی‌باشد)بلکه می‌توان با مدیریت درست و کارمندانی مجرب، کتابهای ناموجود فروشگاه را سریع تهیه و به مشتری محترم رساند .
 3. بانک کتاب باید در تمامی زمینه‌های کتاب فعال باشد تا مشتری بتواند تمام نیاز‌های خود را از یک فروشگاه تهیه کند.

روش‌های پرداخت در بانک کتاب

1- پرداخت نقدی در محل تحویل 

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، فروشگاه آژانس کتاب این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها،  در شهر تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت نمایند.

2- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش‌هایی که محل تحویل آنها تهران یا کرج است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش آژانس کتاب دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، کاربرانی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا کرج است می‌توانند در هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند.

3- پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق سایت آژانس کتاب و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. 
شماره حساب آژانس کتاب :
شماره کارت :     6037694037713207  -  مهدی طرقی- بانک صادرات
شماره حساب  :   0103098186004  - مهدی طرقی - بانک صادرات

4- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی 

همگی کاربران محترم آژانس کتاب می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ صادرات و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود و کاربرانی که پرداخت خود را به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت آژانس انجام دهند، می‌توانند از تخفیفات ویا شرکت در قرعه کشی استفاده نمایند.

روش‌های ارسال در بانک کتاب

1) پست پیشتاز

یکی از روش‌های ارسال خارج از شهر تهران با این سرویس در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌ آن‌ها توسط اداره پست برای آنها ارسال می‌گردد.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.
در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:
http://itemtracking.post.ir

 

2) پیک موتوری

این نوع روش ویژه شهر تهران می باشدتمام ارسال‌هایی که تا قبل از ساعت 5 بعد ازظهر باشد در همان روز برای مشتری ارسال می‌گردد.(در صورت  بروز هر گونه مشکلی در ارسال، حتما با مشتری هماهنگ می شود)
سفارش‌های بعد از ساعت 5 بعداز ظهر، فردای روز سفارش برای مشتری محترم ارسال می‌گردد.
هزینه ارسال در شهر تهران 5000 تومان می باشد

روش‌های فروش در بانک کتاب

فروش اینترنتی کتاب

فروش تلفنی کتاب

مشتریان محترمی که به هر دلیل موفق به خرید از رو‌ش‌های ذکر شده نشده اند می توانند از طریق تماس مستقیم با فروشگاه سفارش خود را ثبت نمایند.
تلفن آژانس کتاب  : 66408000 - 021 

فروش حضوری کتاب

مشتریان محترمی که تمایل دارند به طور مستقیم از فروشگاه خرید کنند، می توانند از ساعت 8:30 صبح تا ساعت 20:30 عصر از فروشگاه، خرید حضوری داشته باشند.
آدرس فروشگاه آژانس کتاب
 • میدان انقلاب روبه روی ایستگاه بی-آر-تی بازار بزرگ کتاب طبقه زیرین پلاک2