خرید کتاب الکترونیکی

خرید کتاب|خرید اینترنتی کتاب

بانک کتاب ، خرید اینترنتی کتاب ، فروشگاه اینترنتی کتاب ، آژانس کتاب
جستجوی مقاله :
جستجو

خرید کتاب الکترونیکی

1084 بازدید گوناگون

خرید کتاب الکترونیکی

چندی است که خرید کتاب الکترونیکی در کشورمان رواج یافته است که البته از عمر این طرح مدت زیادی هم نمیگذرد.در صورتی که سایت های خارجی مانند آمازون سال هاست که از راه خرید الکترونیکی کتاب ،کتاب های خواسته شده را برای کاربران فراهم میکنند.
خرید کتاب الکترونیکی در سایت های خارجی حتی از امکانات بیشتری هم برخوردار می باشد. مثلا برای کتاب هایی که بیش از نشر اطلاع رسانی می شوند،امکان پیش خرید هست.یعنی شما میتوانید با قیمتی که از طرف نویسنده برای خرید کتاب پیشنهاد شده اقدام به آن کنید.
این را هم در نظر داشته باشید وقتی که شما اقدام به
خرید کتاب الکترونیکی می کنید پولی دیگر نباید بابت چاپ کاغد و هزینه های جانبی بدهید .برای همین پولی که برای خرید کتاب الکترونیکی می دهید به مراتب کمتر از کتاب های فیزیکی است که تهیه میکنید.این مزیت باعث شده تا عده زیادی در سراسر جهان اقدام به اینکار بکنند.

دو مزیت اصلی خرید کتاب الکترونیکی :

اولین آن همانطور که ذکر شد به هدر نرفتن منابع و انرژی کمک خواهد کرد .مثلا قطع درختان برای تهیه کاغذ و یا صذف هزینه های جانبی برای خرید کتاب .
دومین مورد صرفه جویی در وقات برای
خرید کتاب.
خرید الکترونیکی کتاب این امکان را به شما می دخد تا از طریق کامپیوتر شخصی خود و یا حتی موبایل خود براحتی اقدام به
خرید کتاب بکنید و در همان جا کتاب را بخوانید.البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که با خرید کتاب الکترونیکی ، کتاب شما و مطالب آن همواره با شماست و شما میتوانید هر زمان که خواستید آنها را مطالع کنید. به بیان ساده تر دیگر نمی خواهد یک کتاب چند صد صفحه ای را با داشتن وزن زیادی با خود حمل کنید و تنها کافی است برای مطاله آن از فرصت خرید کتاب الکترونیکی بهره بگیرید.
تنها کاری که شما باید برای
خرید کتاب الکترونیکی انجام دهید دسترسی به فضای وب و یک جستجو برای خرید کتاب الکترونیکی می باشد.